طراحی داخلی در تبریز

سقف کششی با نام دیگر آن سقف کشسان است که بیشتر خریداران ان را در گوگل با سقف کششی جستجو میکنند نوعی سقف کاذب است . این مدل از سقف ها از یک نوع پارچه ویژه ای که پارچه کششی نام دارد درست شده است . جنسشان نیز ضد اشتعال و پی وی سی است. خاصیت کششی بودن و انعطاف پذیر بودن این سقف ها به خاطر وجود پلاستی سایزر میباشد.

نصب سقف کششی در تبریز

در این بخش میخواهیم به شما پیرامون نحوه نصب سقف کششی توضیحاتی را بیان بکنیم. حتما پیشنهاد میکنیم از مشاوره رایگان گروه ما بهره مند شوید. بریم سراغ نصب سقف کششی، ابتدا باید پروفیل های آلومینیومی مخصوص سقف کششی میباشد را در فاصله های مناسب از سقف، برروی دیوار نصب میکنیم ( لازم به توضیح است این کار باید توسط فرد متخصص انجام شود و صرفا در این بهش مختصری به آموزش آن میپردازیم ) در ادامه کار چهار گوشه سقف کششی را توسط گیره به پروفیل هاییکه قرار دادیم توسط گرماده های مخصوصی حرارت میدهیم . اگر میخواهید درون سقف کشسان خودتان نور پردازی هایی را نیز اعمال بکنید پیشنهاد میکنیم قبل از هرکاری تجهیزات نور پردازی خودتان را نصب بکنید.

گرما موجب میشود که پارچه کمی به حالت کششی دربیاید و به آسانی در پروفیل ها نصب شوند

قیمت سقف کششی در تبریز

جهت برآورد دقیق قیمت سقف کششی در تبریز و خرید سقف کششی پیشنهاد میکنیم با شماره تلفن های مشاوران ما تماس حاصل کرده و راهنمایی های لازم را دریافت کنید. قیمت سقف کششی به خاطر انواع مختلفیکه دارد متفاوت است و براساس اندازه فضایی که میخواهید آن را زیباسازی بکنید متفاوت است.

انواع مختلف سقف های کششی

  • سقف کششی سه بعدی 
  • سقف کششی آسمان پرستاره
  • سقف کششی چاپی
  • سقف کششی اپلای
  • سقف کششی لاکر
  • سقف کششی چند سطحی
  • سقف کششی ترنسپرنت

سقف سه بعدی چیست ؟

به چاپ طرح های سه بعدی برروی پارچه های کشسان که بدون برجسدگی و فرورفتگی هستند که باعث میشود سقف کششی سه بعدی حاصل شود را سقف سه بعدی میگویند.

سقف کششی آسمان پرستاره چیست ؟

مشاهده آسمان پرستاره و نورانی فضا برای انسان ها همیشه زیبا و حس خاصی داده است. که این نوع سقف ها را سقف های کششی آسمان پرستاره میگوند.

سقف کششی چاپی چیست ؟

یکی از مهمترین ویژگی های این دسته از سقف های کششی وضوح بسیار بالا آن میباشد همچنین قابلیت چاپ تصاویر سه بعدی ، ضخامت چاپ یکسان ، قابلیت تغییر تصویر واضح به مات برای طرح های کلاسیک نیز از ویژگی های سقف کششی چاپی میباشد.

سقف کششی اپلای چیست ؟

بدون اغراق اپلای یکی از نو آورترین و قشتگ ترین انواع سقف کاذب کششی است که میتوان در منازل و واحد های تجاری که سبک طراحی مدرن و مینیمالیستی هستند اجرا کرد. اگر دنبال یک سقف کششی خاص و شیک هستید حتما این نوع سقف کششی را برای شما پیشنهاد میکنیم.

سقف کششی لاکر چیست ؟

اگر میخواهید محیط خودتان را بزرگ نشان دهید بهترین سقف کششی لاکر را برای شما پیشنهاد میکنیم. علت نامگذاری لاکر بنام آیینه ای بودن و انعکاس تصویر است و به همین علت موجب بزرگتر نشان دادن محیط میشود.

سقف کششی چند سطحی چیست ؟

همانطور که از اسمش پیداست از مجموع ۲ یا چند سقف کشسان در دو یا چند سطح دیگر تشکیل می شود.

سقف کششی ترنسپرنت چیست ؟

این نوع از سقف های کشسان هیچ گونه محدودیتی را برای شما ندارد و این قابلیت را دارد شما هرچه در واقعیت ذهن خلاق خودتان دارید را به عرصه ظهور برسانید.

منبع : nepotab.ir تاریخ انشار محتوا : ۱۳۹۹/۱۲/۱۵

پیمایش به بالا
اسکرول به بالا